Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
RSS

Redakcijas sleja. Pirmais zieds
Evelīna Zilgalve
02.05.2018.

Astronomiski varbūt pavasaris iestājies jau martā, bet aprīlis ir īstais mēnesis, kas sprādzina pumpurus, izved mīlestību uz soliņiem un... šogad arī latviešu literatūru uz Londonu.

Patiešām – aprīlis literatūrai ir bijis nozīmīgs. Pirmkārt, Londonas grāmatu tirgū Latvija kopā ar Lietuvu un Igauniju bija goda viešņas, un, spriežot pēc reportāžām un aktivitātes sociālajos tīklos, iespējas parādīt latviešu literatūru ir izmantotas godam.

Otrkārt, aprīlis nāk ar Latvijas Literatūras gada balvu. Laurus ir plūkuši vairāki darbi, kuru recenzijas atrodamas arī Ubi Sunt, piemēram, par labāko oriģinālliteratūras darbu bērniem – Andras Manfeldes "Kurš no mums lidos?" – vai labāko prozas darbu – Ingas Ābeles "Dunu". Par to jāsaka paldies mūsu rakstītājiem un lasītājiem – lasiet, lasiet, domājiet un rakstiet vēl!

Nu pienācis ziedošais maijs, kas Ubi Sunt ir īpašs: tieši pirms gada redakcijas kolēģija jaunajā sastāvā atsāka rosību portālā. Tieši tāpēc gribas teikt paldies visiem, kas ir bijuši un turpina būt ar mums, daloties domās par pasākumiem, konferencēm, piedzīvojumiem un lasīto. Ar redakcijas kolēģiju vien būtu krietni par maz, un mēs esam patiesi priecīgi par tik daudziem Ubi Sunt satura veidotājiem.

Dabā viss plaukst un turpinās, un turpināmies arī mēs. Lai maijs miera nedod!